Velikost souboru: 49 MB

Přidáno: před 10 lety Od: Alawar

Nálepky: Manažerské, Pro samotáře, Hry ke stažení , Alawar hry

Bistro u Amélie

Popis

Pomož Amélii vybudovat to nejlepší Bistro v okolí!

Améliin dědeček se rozhodl vyrazit na zaslouženou dovolenou a Amélie dostává za úkol postarat se o rodinné bistro! A hned po svém nástupu zjistí, že vést správně malou restauraci není vůbec tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát. Zákazníci jsou netrpěliví, a Amélie a její tým ze sebe musí vydat maximum, aby uspokojili všechna přání svých náročných zákazníků.  

Hra Bistro u Amélie je manažerskou arkádou, ve které musíš v bláznivém tempu přijímat objednávky od zákazníků, úkolovat své zaměstnance a dohlížet nad udržováním čistoty ve svém bistru. Důležitým měřítkem ve hře je čas, každý ze zákazníků chce být obsloužen co nejrychleji a pokud se to podaří, neváhá dát štědré spropitné, což se odráží na velikosti příjmů.

K dispozici jsou dva herní módy: Kariéra a Přežití. V módu Přežití je ti k dispozici nekonečná mise, ve které je tvým úkolem nahrát co nejvíce peněz.  

Kariéře bude tvým úkolem plnit jednotlivé mise, v každé z nich musíš v časovém limitu vydělat určitou částku peněz, uvedenou v kolonce „Cíl“ na začátku každé mise. Zde také nalezneš hodnotu nutnou pro získání titulu „Expert“, získání titulu však není nutné pro postup do další mise. Pokud některou misi nesplníš, je nutné ji opakovat. Zezačátku jsou mise snadno splnitelné, ale postupem času tvoje restaurace expanduje, zvyšuje se zájem zákazníků a tempo se zrychluje. Naštěstí jsou ti časem k dispozici vylepšení, ve hře zvané „upgrady“, které dokážou zefektivnit práci ostatních zaměstnanců.

Na pomoc můžeš také použít bonusy, které lze získat z minihry ve spodní části obrazovky. Když Amélie vykoná stejný úkon krátce po sobě (například kliknutím na všechny kuchaře rychle za sebou apod.) ve spodní části obrazovky se objeví symboly bonusů. Pokud se ti podaří spojit tři stejné symboly vedle sebe, aktivuje se příslušný bonus. Spojit stejné symboly můžeš pouze odstraněním ostatních symbolů, které jsou mezi nimi. Seznam, jaký bonus přesně symbol aktivuje, nalezneš přímo ve hře v hlavním menu v nápovědě.  

Hra Bistro u Amélie je bláznivou, ale zábavnou arkádou, ve které více než manažerské schopnosti o řízení podniku potřebuješ rychlé reakce a schopnost rychle se rozhodovat.

 

Aktivace plné verze hry

Pro získání aktivačního kódu pošli SMS ve tvaru HRA AC na číslo 903 11 99. Obratem obdržíš aktivační kód pro hru. Cena SMS je 99,-Kč včetně DPH.

 1. Spusť hru Bistro u Amélie a klikni na tlačítko "HRÁT BEZ OMEZENÍ".
 2. Napiš obdržený aktivační kód do textového pole.
 3. Klikni na tlačítko "AKTIVOVAT"

Uvedené kroky ti odemknou plnou verzi hry. Přejeme příjemnou zábavu!

Systémové požadavky

Před zakoupením hry doporučujeme vyzkoušet 60 minut zdarma. Windows 98/ME/2000/XP/Vista/Win 7, 1 Ghz procesor, 1024 MB RAM, DirectX 8, 500 MB volného místa na disku.

Těm co se líbí Bistro u Amélie, se líbí také

 • Sekce 42: Tajemství DevítiSekce 42: Tajemství Devíti

  Přidáno: před 12 lety

  Vstupte do Sekce 42 – tajné vládní organizace vyšetřující projevy paranormálních aktivit na Zemi. Plná hra ke stažení v češtině!

 • Zbloudilé dušeZbloudilé duše

  Přidáno: před 11 lety

  Vydej se na tajemnou cestu do temného, hororového světa a odhal děsivé tajemství, které skrývají zdi starého sirotčince.

 • Cradle of RomeCradle of Rome

  Přidáno: před 11 lety

  Vybuduj své vlastní impérium! Získávej suroviny, vytvářej bohatství a doveď své město ke slávě v nové hře ke stažení v češtině.

 • Odsuň bednuOdsuň bednu

  Přidáno: před 8 lety

  Kdo by neznal klasickou pohádku o zlém vlkovi a třech malých prasátkách?

 • Veselý šéfkuchař 2Veselý šéfkuchař 2

  Přidáno: před 9 lety

  Cestujte v této hře se správou času kolem světa, vařte různé místní speciality a staňte se slavným šéfkuchařem.

 • Záchranný Tým 2Záchranný Tým 2

  Přidáno: před 10 lety

  Obnovte další tři ostrovy zasažené zničujícím tornádem!

Aby bylo prohlížení těchto stránek co nejpohodlnější, používáme jako většina webů cookies. Soubory cookie slouží k vyhodnocení vašeho brouzdání po našich stránkách a pomáhají nám je vylepšovat. Dále vám díky nim můžeme zde nebo na jiných webech i sociálních sítích ukazovat reklamní nabídku, která by vás mohla zajímat.
×
Vyberte měnu:
2.   E-MAIL

Váš e-mail, na který zašleme odkaz na hru ke stažení:

Pro jistotu, prosím, ještě jednou opište:

Předvyplnili jsme e-mail z Vašeho profilu. Pokud chcete odkaz na hru zaslat na jiný e-mail, změňte ho výše.

2.   PRO UŽIVATELE


2.   PLATEBNÍ METODA
×
Vyber dárek Jak na to? ×
1.   PRO KOHO


Uživatel nenalezen. Zkus zadat jeho/její e-mail.

E-mail toho, komu chcete dát dárek:

Pro jistotu, prosím, ještě jednou opište:

2.   DÁREK
3.   NAPIŠ VZKAZ

V následujícím kroku budeš moct vybrat konkrétní produkt.

:

od   

Vzkazuje ti:

 Kecálek
Nahrává se...