Velikost souboru: 171 MB

Přidáno: před 10 lety

Nálepky: Skryté předměty, Adventury, Hry ke stažení

Escape the Museum 2

Popis

Město zasáhlo zemětřesení! Překonej všechny překážky a zachraň svou rodinu z trosek muzea.

Escape the Museum 2 je pokračováním úspěšné hry stejného názvu, která byla uveřejněna na našich stránkách na podzim 2010. Stejně jako předchozí díl je hra kombinací žánru adventura a hledání předmětů, zaměřená na nalézání logických řešení v netradičních situacích.

Druhý díl se odehrává ve stejném čase jako díl první - v době, kdy město zasáhne mohutné zemětřesení, které uvězní hlavní hrdinky Susan a její dceru Caitlin v troskách městského muzea. Zatímco v prvním díle jste museli Susan a Caitlin pomoci dostat se z muzea, v druhém díle se vžijete do kůže Davida, který se naopak do muzea snaží dostat, aby Caitlin se Susan zachránil. Zemětřesení však nepoškodilo pouze muzeum, ale většinu města, Davidova cesta je tak plná překážek.

V každé scéně narazí David na překážku, kterou musí pro svůj další postup vyřešit. Většinou se jedná o zatarasenou cestu, propadlý most a další nepříjemnosti, které jsou následkem ničivého zemětřesení. K překonání překážky je třeba nalézt správné předměty a používat je v pravou chvíli na správných místech. Tak jako v ostatních hrách tohoto žánru, bude vaším hlavním úkolem nacházet předměty ze seznamu.

Brzy po startu hry se k vám přidá místní tulák, který později slouží jako vaše nápověda a v případě potřeby vás zásobuje cennými informacemi a radami. Ačkoliv může být jeho chování někdy zvláštní, jsou pro vás jeho rady nezbytné pro postup hrou.

Hra Escape the Museum 2 je skvělým pokračováním a ačkoliv hráči prvního dílu tuší, že k shledání rodinky nakonec dojde, slibuje hra v celkem 30 misích dlouhé hodiny zábavy a řešení situací alá „MacGyver“.  

Začátek hry
Po zemětřesení seberte ze země v předsíni mobil a mapu a opusťte dům. Před domem naleznete tuláka, který zná okolí a dokáže vám poradit, když je potřeba. Zároveň si všimnete osoby uvězněné v autě. Kliknutím na keř v horní části obrazovky začnete hledat předměty ze seznamu. Pozor, pokud budete klikat příliš horlivě, Davidovi se zrychlí puls a funkce hledání se dočasně znepřístupní. Po nalezení všech předmětů rozbijte okrasným kamenem zadní okno automobilu. Vlezte dovnitř, najděte všechny předměty, nůžkami odstřihněte řidiče z bezpečnostních pásů. Vylezte ven, použijte zahradní hadici a deštník na elektrický sloup. Vlezte zpět do auta a kliknutím na řidiče jej vytáhněte ven. Vaše první mise je úspěšně dokončena…

Aktivace plné verze hry

Pro získání aktivačního kódu pošlete SMS ve tvaru HRA MUS na číslo 903 1199. Obratem obdržíte aktivační kód pro hru. Cena SMS je 99,-Kč včetně DPH.
 1. Spusťte hru Escape the Museum 2 a klikněte na tlačítko "VLOŽ AKTIVAČNÍ KÓD".
 2. Napište obdržený aktivační kód do textového pole.
 3. Stiskněte tlačítko "AKTIVOVAT PLNOU VERZI"

Systémové požadavky

Před zakoupením hry doporučujeme vyzkoušet 60 minut zdarma. Windows 98/ME/2000/XP/Vista, 700 MHz procesor, 1024 MB RAM, DirectX 8, 100 MB volného místa na disku.

Těm co se líbí Escape the Museum 2, se líbí také

 • Královský expresKrálovský expres

  Přidáno: před 5 lety

  Byl ukraden snubní prsten se vzácným diamantem. Odhal pachatele v této klasické detektivní hře.

 • Zbloudilé dušeZbloudilé duše

  Přidáno: před 9 lety

  Vydej se na tajemnou cestu do temného, hororového světa a odhal děsivé tajemství, které skrývají zdi starého sirotčince.

 • Cradle of RomeCradle of Rome

  Přidáno: před 10 lety

  Vybuduj své vlastní impérium! Získávej suroviny, vytvářej bohatství a doveď své město ke slávě v nové hře ke stažení v češtině.

 • Farm Frenzy 2Farm Frenzy 2

  Přidáno: před 10 lety

  Zahraj si originální verzi Farm Frenzy 2 v češtině, která odstartovala fenomenální úspěch celé farmářské série!

Aby bylo prohlížení těchto stránek co nejpohodlnější, používáme jako většina webů cookies. Soubory cookie slouží k vyhodnocení vašeho brouzdání po našich stránkách a pomáhají nám je vylepšovat. Dále vám díky nim můžeme zde nebo na jiných webech i sociálních sítích ukazovat reklamní nabídku, která by vás mohla zajímat.
×
Vyberte měnu:
2.   E-MAIL

Váš e-mail, na který zašleme odkaz na hru ke stažení:

Pro jistotu, prosím, ještě jednou opište:

Předvyplnili jsme e-mail z Vašeho profilu. Pokud chcete odkaz na hru zaslat na jiný e-mail, změňte ho výše.

2.   PRO UŽIVATELE


2.   PLATEBNÍ METODA
×
Vyber dárek Jak na to? ×
1.   PRO KOHO


Uživatel nenalezen. Zkus zadat jeho/její e-mail.

E-mail toho, komu chcete dát dárek:

Pro jistotu, prosím, ještě jednou opište:

2.   DÁREK
3.   NAPIŠ VZKAZ

V následujícím kroku budeš moct vybrat konkrétní produkt.

:

od   

Vzkazuje ti:

 Kecálek
Nahrává se...