Duelovky.cz

Často kladené otázky

1. Technické dotazy

1.1 Nemohu spustit hru.

Všechny hry jsou před jejich vydáním testovány. Pokud spouštíte hru poprvé, je možné, že se bílé okno zobrazí na určitou dobu než se hra nahraje. Pokud tato doba překročí 60 sekund, jedná se o chybu. Pro její spuštění je nutné, aby váš počítač splňoval patřičné technické parametry. Následující kroky mohou pomoci vyřešit problém se spouštěním her:

Krok 1: Ujistěte se, že máte aktuální verzi internetového prohlížeče. Navštivte sekci internetové prohlížeče a ujistěte se, že máte nainstalovanou nejaktuálnější verzi. V opačném případě stáhněte a nainstalujte nejnovější verzi. Při používáních starých verzí internetových prohlížečů vám stránky nebudou fungovat správně, navíc svůj počítač vystavujete značnému bezpečnostnímu riziku.

Krok 2: Vyčistěte „Cache“ (vyrovnávací paměť) ve svém prohlížeči. Každý webový prohlížeč využívá tzv. vyrovnávací paměť, ale údaje v ní obsažené mohou být někdy chybné. Pro vymazání „Cache“ spusťte váš webový prohlížeč, stiskněte kombinaci kláves „ctrl+shift+delete“ a vyberte možnost „vymazat mezipaměť“ (vyrovnávací paměť - termín záleží na českém překladu).

Krok 3: Ujistěte se, že máte nainstalovaný plugin Adobe Flash Player. Adobe Flash Player je základním kamenem nutným pro funkčnost většiny on-line her. Navštivte oficiální stránky Adobe stáhněte a nainstalujte nejnovější Flash Player. Postupujte podle instrukcí (v průběhu instalace můžete být požádáni o zavření webového prohlížeče). Bez nejnovější verze Flash Player vám nebude fungovat většina her.

1.2 Nemůžu se přihlásit na svůj herní účet.

Pokud máte problémy s funkčností stránek, ujistěte se, že používáte aktuální internetový prohlížeč. Bez aktuálního internetového prohlížeče nemůžete používat Duelovky.cz, navíc váš počítač vystavujete bezpečnostnímu riziku i při běžném používání na internetu, které může vést až k poškození vašeho počítače. Navštivte prosím sekci Internetové prohlížeče a podle instruckí stáhněte a nainstalujte nejnovější verzi vašeho internetového prohlížeče, popřípadě můžete zkusit nějaký nový zdarma.

1.3 Nefunguje Kecálek - chat

Zmáčkněte kombinaci kláves CTRL+F5. Stránka se obnoví a vyčistí se zároveň paměť prohlížeče.

2. Otázky k platbám

2.1 Odeslal jsem platební SMS, ale neobdržel jsem požadovanou službu.

Ujistěte se prosím, že máte povolené platby pomocí PR SMS u svého operátora. Dále prosím zkontrolujte správnost odeslaných údajů. V případě, že objednanou službu neobdržíte, vyplňte prosím tento kontaktní formulář.

2.2 Odeslal jsem platbu bankovním převodem, ale neobdržel jsem požadovanou službu.

Zkontrolujte prosím správnost údajů ve Vaší platbě. U některých bank může dojít ke zdržení platební transakce, která tak může trvat i 3 pracovní dny. Pokud Vaše transakce nebyla zpracována do tří pracovních dnů, kontaktujte nás prosím prostřednictvím formuláře pro platbu bankovním převodem>.

2.3 Platbu jsem realizoval platební kartou, ale neobdržel jsem požadovanou službu.

Transakce provedené platební kartou jsou většinou autorizovány během několika minut. Máte-li problém s použitím své platební karty, kontaktujte nás prosím prostřednictvím tohoto kontaktního formuláře pro platby platební kartou.

2.4. Pro platbu použila terminál Sazka, ale neobdržel jsem požadovanou službu.

Stejně jako u plateb platební kartou, jsou transakce přes terminál Sazka zpracovány během několika minut. Ve výjimečných případech v době špičky může dojít ke zdržení až dvě hodiny. Pokud ani v této době neobdržíte objednanou službu, použijte prosím následující kontaktní formulář.

2.5. Nezobrazuje se mi okno s kódem pro dobíjení.

Pokud se vám nezobrazuje okno s kódem pro dobíjení, použijte prosím jiný internetový prohlížeč. Tento problém může nastat v prohlížečích Opera.


3. Obecné dotazy k používání Duelovky.cz

3.1. Setkal jsem se s uživatelem, který se chová útočně a porušuje pravidla. Co mám dělat?

Ochrana slušných uživatelů je pro nás prioritou. V případě, že se setkáte s nevhodným chováním uživatele serveru, použijte funkci „ignorovat“. Tu aktivujete kliknutím na jméno konkrétního uživatele a dále na ikonku červeného visacího zámku s popisem „ignorovat uživatele“. Od této chvíle vás tento uživatel již nemůže kontaktovat.

3.2 Jak vyfotím screenshot?

V případě že se setkáte s nevhodným chováním druhého hráče, můžete vyfotit screenshot obrazovky a obrázek odeslat příslušnému administrátorovi, který přijme příslušné kroky tak, aby daný hráč své chování neopakoval. Na klávesnici stiskněte tlačítko PrintScrn (vedle F12). Neprodleně otevřete aplikaci „malování“ (Start-Programy-Příslušenství-"Malování") a stiskněte kombinaci kláves „Ctrl“ „V“. Soubor uložte a odešlete přes kontaktní formulář.

3.3. Jak funguje Ligová soutěž?

Každý týden, od pondělí do neděle, probíhá u her Pro více hráčů a u her Na skóre pravidelná týdenní liga. Pokud chcete hrát vaši oblíbenou hru Pro více hráčů s kvalitními soupeři a navíc s možností stát se nejlepším hráčem týdne, je pro vás Liga ideálním místem. Navštivte záložku Liga, kde naleznete tlačítko Hraj Ligu a podrobné informace o právě probáhající lize. Zúčastnit se může každý.
U her Na skóre se každý den započítávají vaše nejlepší výsledky a podle nich se počítá vaše denní pořadí. Za každodenní umístění získáváte body, které se na konci týdne sčítají.
Více informací naleznete v samostatné sekci nápovědy Liga.

3.4 Proč se mi nezapisuje nejlepší skóre ve hrách Na skóre?

Pro zapsání vašeho skóre musíte být přihlášeni pod svým herním účtem Duelovky.cz. Nestačí tedy pouze napsat své jméno do žebříčku ve hře. V některých hrách musíte své skóre potvrdit, tato nutnost je ale vždy zmíněna v českém popisu hry.

3.5. Kde naleznu podrobnější nápovědu?

Podrobnější nápovědu naleznete v příslušných kapitolách v levé části nápovědy.