Duelovky.cz

Kecálek

Co všechno vyjadřují ikonky kolem jména hráče?

Ranky žen

  nikdožka
  rýsuje se
  bezbarvačka
  normálka
  barevňačka
  elegánka
  královna

Ranky mužů

  nikdož   od 0
  rýsuje se   od 150
  bezbarvák   od 1000
  normál   od 2000
  barevňák   od 4000
  elegán   od 8000
  král   od 16000

Ostatní

  administrátor - žena
  administrátor - muž
  amatér - neregistrovaný
  profesionální hráč

Stav připojení

Hráč - online Online - je připojen
Hráč - aktivita Aktivita - právě hraje
Hráč - nepřítomný/á Vzdálil se - odběhl si od počítače
Hráč - odhlášený/á Offline - není na Duelovky.cz

Rank je stanovem na základě hodnoty tvého majetku v Géčkách - konkrétně je součtem aktuálního stavu Géček a vlastněných doplňků a věcí. Z ikonky ranku rovněž poznáš pohlaví hráče.

Chceš se dostat do vyšších ranku? Staň se profesionálem a získej více Géček

Poznámka:
Budeme rádi pokud nám pošlete vlastní návrhy jmen ranků. Úroveň ranků se může v budoucnu změnit.

Co znamenají jednotlivá tlačítka u každého hráče?

Vyzvat soupeře Vyzvat soupeře do hry (pokud nejsi ve hře umožňující výzvu zobrazí se seznam nejhranějších her)
Poslat zprávu Poslat zprávu - otevřít chat
Otevřít profil Otevřít profil (v profilu nalezneš i následující akce)
Přidat do kamarádů Odebrat z kamarádů Přidat/odebrat uživatele do/ze seznamu kamarádů
Přidat do blokovaných Odebrat z blokovaných Přidat/odebrat uživatele do/ze seznamu blokovaných uživatelů

Jak mohu vyzvat soupeře k zápasu ve hře pro více hráčů?

Stačí si najít soupeře, který je dostupný ke hře (tzn. ve stavu online - jeho ikonka musí být zelená) Hráč - online a kliknout na tlačítko Vyzvat Vyzvat soupeře. Pokud jsi ve hře pro více hráčů, tak je mu automaticky doručená výzva v dané hře. Pokud jsi někde jinde (třeba na úvodní stránce), tak se zobrazí seznam nejhranějších her z které si můžeš jednu vybrat. Po odeslání výzvy ještě musíš počkat na její akceptování soupeřem. Teprve potom zápas začíná.

Některé hry pro více hráčů umožňují hrát s více než jedním protihráčem, zde je postup:

Zvolte si hru pro více hráčů, kterou chcete hrát, a klikněte na tlačítko "Vyzvi kamaráda". Na monitoru se vám záhy objeví obrazovka pro výběr soupeřů.

Nyní máte dvě možnosti jak si vyzvat protihráče a můžete je i kombinovat.

Výzva
  • Pošlete herní odkaz vašemu kamarádovi nebo kamarádům, se kterými chcete hrát pomocí jakéhokoli instantního komunikátoru např. ICQ, Windows Live Mesenger, Skype případně emailem. Postupujte tak, že stisknete tlačítko kopírovat na obrázku označené číslem 1, které okopíruje herní odkaz do schránky vašeho počítače, vložte jej do zprávy a odešlete ho vašim kamarádům například pomocí ICQ.
  • Stisknout tláčítko "Přidat náhodného" na obrázku je označené číslem 2, které náhodně vybere jednoho právě připojeného hráče.

Jakmile se připojí náhodný hráč nebo váš kamarád klikne na odkaz, který jste mu poslali, objeví se na vaší obrazovce v seznamu hráčů připravených ke hře a zobrazí se tlačítko s textem "START HRY" na obrázku označené číslem 3.

Nyní můžete počkat na dalšího kamaráda, přizvat dalšího náhodného hráče tlačítkem "Přidat náhodného" nebo stisknutím tlačítko "START HRY" spustit hru. (Tlačítko "START HRY" se aktivuje automaticky, pokud hra dosáhne maximálního možného počtu hráčů).

Co jsou to místnosti?

Součástí kecálka je zabudována diskuse v rámci určité skupiny uživatelů. Tato diskuze probíhá v tzv. místnosti. Místnost definuje stránka, na které se nacházíš, nebo si ji můžeš vybrat sám ze seznamu více jak 30-ti předdefinovaných. Konkrétně tedy, pokud přijdeš na úvodní stránku, nacházíš se v místnosti "Vítejte", následně přecházíš na stránku hry "Slovní fotbal" a kecálek tě umístí do místnosti "Slovní fotbal".

Mohu nějak ovlivnit přepínání místností při změně stránky?

Ano. Pokud například chceš stále zůstávat v diskusní místnosti "Hradec Králové", tak ji stačí "zašpendlit" - stisknout ikonku špendlíku vlevo od seznamu místností. V tomto případě budeš zůstávat v místnosti "Hradec Králové" i při přechodu mezi stránkami a to do té doby, dokud místnost "neodšpendlíš" nebo nevybereš ze seznamu jinou.

Co jsou to oznámení?

Oznámení jsou zprávy, kterými tě informuje herní systém o aktuálních událostech např. že jsi získal určitý počet Géček, nebo že jsi se stal profesionálem apod.