Duelovky.cz

O profesionálních účtech

Chcete se stát speciálním členem komunity na Duelovky.cz? Profesionální členství vás odliší od davu a navíc získáte zajímavé výhody. A to všechno pouze za 33 Kč měsíčně.

Co si koupíš za méně než 2 Kč denně?
Měsíční předplatné profesionálního účtu! Pro možnosti a ceny klikni zde.

Liga  

Hrajte svá ligová utkání

S profesionálem získáte přístup do všech ligových her a můžete tak bojovat s ostatními hráči o umístění v žebříčcích.
 
Liga  

Ligová utkání hrajte kdykoliv

Nestíháte hrát každý den? A přesto nechcete vypadnout z boje o ligový titul? Profesionálové mohou dohrávat svá nevyčerpaná ligová utkání z předchozích dnů kdykoliv potom.
 
Nové
VIP
 

VIP status ve hrách o žetony

Hrajete rádi naše hry O žetony? Předplatné PRO automaticky znamená status VIP a s ním spojené výhody jako jsou bonusové žetony zdarma a mnoho dalšího.
 
bez reklam  

Již žádné reklamy před hrami nebo po hrách pro více hráčů*

Staňte se profesionálem a neuvidíte žádnou reklamu ani před ani po žádné naší „multiplayer“ hře. Kdykoliv spustíte hru, vstoupíte přímo do ní, bez jakéhokoliv přerušení reklamou. A neuvidíte žádné inzeráty ani po skončení hry. *
 
nové hry  

Objevte nové hry dřív než ostatní

Získejte výhradní přístup k novým hrám pro více hráčů dříve než budou zpřístupněny všem. Zlepšete si svou techniku dříve než budou hry k dispozici ostatním a potom překvapte své přátele svými schopnostmi. Novou hru pro více hráčů publikujeme každých pár měsíců.
 
Géčka  

Dárek 20 pro každého profesionála

Každý profesionální hráč obdrží za každý den na hrách jako dárek 20. Díky Géčkům můžete využívat funkce pro komunikaci s ostatními uživateli a pořizovat si speciální služby a předměty do her.Více o Géčkách.
 
 
 

Podporujte vývoj nových her

Jenom díky profesionálům máme prostředky na vývoj nových her, na jejich provoz a administraci. I my budeme daleko raději dělat hry bez reklam pro profesionály.
Děkujeme vám.
 
* Platí pouze pro hry společnosti Geewa. Neodpovídáme za reklamu před hrami pro jednoho hráče.

Co si koupíš za méně než 2 Kč denně?
Měsíční předplatné profesionálního účtu! Pro možnosti a ceny klikni zde.