Adventure Chronicles: Hledání Ztraceného Pokladu

Popis

Vydejte se na cestu za dobrodružstvím, poznejte tajemná místa a objevte jejich poklady v nové hře ke stažení.

Adventure Chronicles: Hledání Ztraceného Pokladu navazuje na oblíbenou hru Escape the Museum a stejně jako její předchůdce je úspěšným zástupcem herního žánru Hledání Objektů.

Opět se vžijete do role Susan, která se v předchozím díle ocitla uvězněna v muzeu, které poničilo zemětřesení. Tentokrát procestujete celkem pět různých regionů po světě, s cílem najít vzácné archeologické poklady.   

Celý příběh začíná v okamžiku, kdy se Susan dostane do rukou tajemný deník známého hledače pokladů, jenž obsahuje indicie, které můžou vést k nalezení nových artefaktů pro její muzeum. Navzdory svému slibu se Susan vydává na cestu za dobrodružstvím. Ta vás zavede do několika zajímavých destinací, budete hledat poklady egyptských faraonů nebo třeba mořských pirátů...  

Tak jako v každé správné hře Hledání Objektů se na začátku ocitáte v místnosti plné různorodých předmětů a maleb. Seznam předmětů v pravé části obrazovky ukazuje, co všechno je nutné nalézt pro postup do další úrovně. Tato část obsahuje také dvě podskupiny Nářadí a Předměty, ve kterých naleznete důležité předměty nutné pro nalezení dalších věcí. Například štětec lze použít na oprašování objektů v herní obrazovce, díky tomu můžete nalézt další předměty z vašeho seznamu. Ostatní předměty ve vašem inventáři je nutné používat na správné objekty v herní obrazovce, pro dosažení žádoucích efektů (například poskládání knih na poličce tak, aby jejich hřbet odhalil obrazec a jiné…).  Pro získání modře podbarvených předmětů v seznamu je vždy nutné provést určitou akci.  

Hra je velmi dobře graficky zpracovaná s kvalitním zvukovým doprovodem, který skvěle podtrhuje atmosféru hledání. Pro všechny příznivce stále více populárního žánru Hledání Objektů slibují Adventure Chronicles skvělý herní zážitek na řadu dlouhých zimních večerů.

Začátek hry

Ocitáte se v místnosti knihovny. Najděte všechny předměty, kromě zavíracího špendlíku a mapy Brooklynu. Klikněte na záložku „Nástroje“ a vyberte štětec. Použijte jej na regál v pravé části a odkryjte grafiku zavíracího špendlíku. Otevřete záložku „Předměty“ a umístěte 5 červených knih na poličku na stole v centrální části hrací obrazovky tak, aby jejich hřbety vytvořily obrazec. Přiložte na hřbety knih papír a použijte tuhu na překreslení obrazce.  Mapa Brooklynu je na světě a vy se můžete přesunout do dalších lokací…

Aktivace plné verze hry

Pro získání aktivačního kódu pošlete SMS ve tvaru HRA ADV na číslo 903 1199. Obratem obdržíte aktivační kód pro hru. Cena SMS je 99,-Kč.
  1. Spusťte hru Adventure Chronicles: Hledání Ztraceného Pokladu a klikněte na tlačítko "VLOŽ AKTIVAČNÍ KÓD".
  2. Napište obdržený aktivační kód do textového pole.
  3. Stiskněte tlačítko "AKTIVOVAT PLNOU VERZI"

Systémové požadavky

Před zakoupením hry doporučujeme vyzkoušet 60 minut zdarma. Windows 98/ME/2000/XP/Vista, 700 MHz procesor, 1024 MB RAM, DirectX 8, 100 MB volného místa na disku.

Těm co se líbí Adventure Chronicles: Hledání Ztraceného Pokladu, se líbí také

  • AzkendAzkend

    Přidáno: před 9 lety

    Roztočte své mozkové závity a vychutnejte si nádherné scenérie Dálného východu, které vás v této hře plné tajemství a záhad čekají.

Aby bylo prohlížení těchto stránek co nejpohodlnější, používáme jako většina webů cookies. Soubory cookie slouží k vyhodnocení vašeho brouzdání po našich stránkách a pomáhají nám je vylepšovat. Dále vám díky nim můžeme zde nebo na jiných webech i sociálních sítích ukazovat reklamní nabídku, která by vás mohla zajímat.
×
Vyberte měnu:
2.   E-MAIL

Váš e-mail, na který zašleme odkaz na hru ke stažení:

Pro jistotu, prosím, ještě jednou opište:

Předvyplnili jsme e-mail z Vašeho profilu. Pokud chcete odkaz na hru zaslat na jiný e-mail, změňte ho výše.

2.   PRO UŽIVATELE


2.   PLATEBNÍ METODA
×
Vyber dárek Jak na to? ×
1.   PRO KOHO


Uživatel nenalezen. Zkus zadat jeho/její e-mail.

E-mail toho, komu chcete dát dárek:

Pro jistotu, prosím, ještě jednou opište:

2.   DÁREK
3.   NAPIŠ VZKAZ

V následujícím kroku budeš moct vybrat konkrétní produkt.

:

od   

Vzkazuje ti:

 Kecálek
Nahrává se...