Velikost souboru: 17 MB

Přidáno: před 11 lety Od: Alawar

Nálepky: Spoj tři, Pro samotáře, Hry ke stažení , Alawar hry

Aquitania

Popis

Vydej se za dobrodružstvím do kouzelné země Aquitanie! Podaří se ti nalézt všechny ztracené artefakty?

Aquitania zní v první chvíli jako název podmořského dobrodružství, jedná se však o velmi povedenou logickou arkádu, odehrávající se ve stejnojmenné kouzelné zemi.

Na své dobrodružné cestě napříč královstvím budete pomáhat obyvatelům této zázračné krajiny, odhalovat dávná tajemství a sestavovat magické artefakty. Dokážete získat zpět princeznin ztracený prsten? Pomůžete smutnému mnichovi? Zachráníte roztomilé příšerky? Ačkoliv příběh pouze doplňuje arkádové úrovně, skvěle dotváří příjemnou atmosféru celé hry.

Jak již bylo zmíněno, tím hlavním co vás čeká je klasická arkáda, ve které musíte spojovat vždy minimálně tři objekty stejného druhu a vyčistit tak herní plochu od modrých polí, na kterých se tyto objekty nalézají. Po odstranění všech modrých polí z obrazovky objevíte část kouzelného předmětu. Ten ještě musíte dostat na spodek hracího pole. Jakmile se vám to podaří, předmět se automaticky přesune do artefaktu v levé části obrazovky a úroveň je splněna.

 Kromě spojování stejných objektů budete také muset sledovat ptáčky, kteří vás pilně zásobují novými objekty. Jestliže je nestihnete odstranit včas a objekty zaplní celou výši sloupce a ptáčka zahubí. Pokud je ztratíte všechny, znamená to pro vás předčasný konec úrovně, kterou je nutné opakovat. Zpočátku je hra jednoduchá, ale s pozdějšími úrovněmi se zrychluje tempo a vy budete mít co dělat, abyste udrželi se hrou krok.   

 K dispozici máte naštěstí několik bonusů. První část se náhodně objevuje v hracím poli, jedná se například o bomby, které zničí objekty v okolí nebo třeba šipky, které odstraní celý řádek. Druhou skupinou jsou bonusy, které naleznete v levém menu. Získáte je tak, že odstraníte určitý počet příslušných objektů z hracího pole (odstraněním kladiv získáte bonus „Kladivo“ a podobně.) Kladivem vyčístíte libovolné políčko z hracího pole. Peříčkem odstraníte všechny pírka, nacházející se na hrací ploše (objeví se, když přijdete o modrého ptáčka). Posledním bonusem je Vejce, které ptáčka oživí.  

Hra Aquitania je vynikající hrou svého žánru s atraktivní grafikou a zvuky, slibující dlouhé hodiny zábavy. Hráčům, kteří mají rádi vyváženou arkádovou akci bez zbytečných průtahů, by tak hra Aquitanie rozhodně neměla chybět v jejich počítači.

Ovládání

Hra se ovládá myší. Objekty na hrací ploše lze pouze prohazovat, to znamená, že nelze přesunout objekt na prázdné políčko.

V plné verzi hry:

 • Celkem 11 epizod
 • 11 artefaktů k sestavení
 • Neomezená hra v češtině

Aktivace plné verze hry

Pro získání aktivačního kódu pošlete SMS ve tvaru HRA ATA na číslo 903 11 99. Obratem obdržíte aktivační kód pro hru. Cena SMS je 99,-Kč včetně DPH.
 1. Spusťte hru AQUITANIA a klikněte na tlačítko "VLOŽ AKTIVAČNÍ KÓD".
 2. Napište obdržený aktivační kód do textového pole.
 3. Stiskněte tlačítko "AKTIVOVAT PLNOU VERZI"
Uvedené kroky vám odemknou plnou verzi hry v češtině. Přejeme příjemnou zábavu!

Systémové požadavky

Před zakoupením hry doporučujeme vyzkoušet 60 minut zdarma. Windows 98/ME/2000/XP/Vista, 700 MHz procesor, 1024 MB RAM, DirectX 8, 100 MB volného místa na disku.

Těm co se líbí Aquitania, se líbí také

 • Farm Frenzy: Antický ŘímFarm Frenzy: Antický Řím

  Přidáno: před 10 lety

  Farm Frenzy: Antický Řím je zatím nejlepší Farm Frenzy!

 • Období SklizněObdobí Sklizně

  Přidáno: před 10 lety

  Oblékni si montérky, nasaď rukavice a pusť se do práce, přišel dlouho očekávaný čas sklizně!

Aby bylo prohlížení těchto stránek co nejpohodlnější, používáme jako většina webů cookies. Soubory cookie slouží k vyhodnocení vašeho brouzdání po našich stránkách a pomáhají nám je vylepšovat. Dále vám díky nim můžeme zde nebo na jiných webech i sociálních sítích ukazovat reklamní nabídku, která by vás mohla zajímat.
×
Vyberte měnu:
2.   E-MAIL

Váš e-mail, na který zašleme odkaz na hru ke stažení:

Pro jistotu, prosím, ještě jednou opište:

Předvyplnili jsme e-mail z Vašeho profilu. Pokud chcete odkaz na hru zaslat na jiný e-mail, změňte ho výše.

2.   PRO UŽIVATELE


2.   PLATEBNÍ METODA
×
Vyber dárek Jak na to? ×
1.   PRO KOHO


Uživatel nenalezen. Zkus zadat jeho/její e-mail.

E-mail toho, komu chcete dát dárek:

Pro jistotu, prosím, ještě jednou opište:

2.   DÁREK
3.   NAPIŠ VZKAZ

V následujícím kroku budeš moct vybrat konkrétní produkt.

:

od   

Vzkazuje ti:

 Kecálek
Nahrává se...