Velikost souboru: 13 MB

Přidáno: před 11 lety Od: Alawar

Nálepky: Logické, Pro samotáře, Hry ke stažení , Alawar hry

Cradle of Rome

Popis

Jak říká staré přísloví: „Ani Řím nebyl postaven za den“. Trvalo století, než se z malého městečka stalo hlavní město evropského impéria. Nečekejte proto, že se vám to samé ve hře Cradle of Rome podaří rychle. Bude trvat rozhodně déle jak jeden den, než splníte svůj úkol.

Hra Cradle of Rome je klasickou arkádou, ve které musíte spojovat vždy minimálně tři objekty stejného druhu a vyčistit tak herní plochu od všech modrých polí, na kterých se tyto objekty nalézají.  Vše musíte zvládnout v časovém limitu, tenje reprezentován džbánem s vodou, která postupně ubývá. Počáteční úrovně jsou sice snadné, ale s postupujícími úrovněmi přibývá obtížnost, objevují se náročnější tvary herního pole se zamčenými dlaždicemi a další překážky.

Naštěstí jsou ale k dispozici bonusy, které získáte za odstranění určitého počtu stejných dlaždic příslušného předmětu (například Kladiva) a které vám pomohou s odstraňováním dlaždic. 

Za úspěšně splněné mise získáte suroviny, které jsou potřeba ke stavbě budov vašeho nově založeného města. Ty získáte odstraňováním příslušných předmětů v každé úrovni. Zezačátku jsou budovy levné (například první budova – pila stojí pouhých 500 zlaťáků), ale s postupem hry ceny budov rostou, například postavení římského Kolosea v polovině hraní vás přijde již na 34,000 zlaťáků, 35,000 kusů materiálu, a 33,000 potravin.

Vybudování Říma je v podstatě hlavním cílem hry. Začínáte s jednoduchými budovami jako je pila, mlýn a postupně se propracováváte k honosným a velkolepým stavbám. S tím roste i vaše hodnost, z malého farmáře se postupně stáváte respektovaným panovníkem.

Cradle of Rome přináší celkem 100 misí pravé arkády, která zabaví na dlouhé dny a ke které se budete rádi vracet.  

Aktivace plné verze hry

Pro získání aktivačního kódu pošlete SMS ve tvaru HRA ROME na číslo 903 11 99. Obratem obdržíte aktivační kód pro hru. Cena SMS je 99,-Kč včetně DPH.
 1. Spusťte hru Cradle of Rome a klikněte na tlačítko "VLOŽ AKTIVAČNÍ KÓD".
 2. Napište obdržený aktivační kód do textového pole.
 3. Stiskněte tlačítko "AKTIVOVAT PLNOU VERZI"

Systémové požadavky

Před zakoupením hry doporučujeme vyzkoušet 60 minut zdarma. Windows 98/ME/2000/XP/Vista, 700 MHz procesor, 1024 MB RAM, DirectX 8, 100 MB volného místa na disku.

Těm co se líbí Cradle of Rome, se líbí také

 • Hrdina království 2Hrdina království 2

  Přidáno: před 7 lety

  Cestuj až na konec světa, pomáhej lidem, plň úkoly, uč se cenným schopnostem a nacházej stovky užitečných předmětů.

 • ArcanikaArcanika

  Přidáno: před 7 lety

  Vydej se do pohádkové světa a pomoz jeho obyvatelům přivést zpět k životu čarovnou mýtinu. Její životní síla zmizela a oni potřebují pomoc!

 • Vesmírné legendy: Na okraji všehomíruVesmírné legendy: Na okraji všehom…

  Přidáno: před 7 lety

  Ponoř se do nového světa dobrodružství, kde budeš cestovat do nejvzdálenějších částí vesmíru a pomoz Elizabeth a Stevovi najít cestu domů!

 • Asijské hádanky 2Asijské hádanky 2

  Přidáno: před 7 lety

  Okouzlující svět Asie znovu čeká na svého mistra hádanek! Můžeš se těšit na 144 unikátních hádanek. Dej se do toho!

 • Opičí věžOpičí věž

  Přidáno: před 8 lety

  V panenských džunglích Opičákova po mnoho staletí vládl klid a mír. Objeví se však ocelářský magnát Eduard Lamželezo, který chce rozšířit své průmyslové impérium.

 • Azkend 2. Svět v hlubináchAzkend 2. Svět v hlubinách

  Přidáno: před 8 lety

  Jako přeživší ze ztroskotané lodě se probouzíte na místě, kam možná dosud lidská noha nevkročila. Dokážete vystoupit z nitra Země a vrátit se zpět do civilizace?

Aby bylo prohlížení těchto stránek co nejpohodlnější, používáme jako většina webů cookies. Soubory cookie slouží k vyhodnocení vašeho brouzdání po našich stránkách a pomáhají nám je vylepšovat. Dále vám díky nim můžeme zde nebo na jiných webech i sociálních sítích ukazovat reklamní nabídku, která by vás mohla zajímat.
×
Vyberte měnu:
2.   E-MAIL

Váš e-mail, na který zašleme odkaz na hru ke stažení:

Pro jistotu, prosím, ještě jednou opište:

Předvyplnili jsme e-mail z Vašeho profilu. Pokud chcete odkaz na hru zaslat na jiný e-mail, změňte ho výše.

2.   PRO UŽIVATELE


2.   PLATEBNÍ METODA
×
Vyber dárek Jak na to? ×
1.   PRO KOHO


Uživatel nenalezen. Zkus zadat jeho/její e-mail.

E-mail toho, komu chcete dát dárek:

Pro jistotu, prosím, ještě jednou opište:

2.   DÁREK
3.   NAPIŠ VZKAZ

V následujícím kroku budeš moct vybrat konkrétní produkt.

:

od   

Vzkazuje ti:

 Kecálek
Nahrává se...