Velikost souboru: 87 MB

Přidáno: před 9 lety Od: Alawar

Nálepky: Skryté předměty, Pro samotáře, Hry ke stažení

Escape the Museum

Popis

Escape the Museum představuje jeden z nejúspěšnějších titulů žánru Hledání Předmětů – Adventura, o čemž svědčí její vydání i pro ostatní platformy jako je Nintendo DS nebo populární Wii.

Hrajete v roli Susan Andersonové, kurátorky muzea, kterou v budově muzea společně s její dcerou Caitlin uvězní zemětřesení. Susan se ocitá sama uprostřed rozbořené budovy, které hrozí každou chvíli celkový kolaps vzhledem k dalším otřesům. Susan musí překonat všechny překážky, zachránit Caitlin, dostat se z budovy pryč a cestou ještě zachránit vzácné historické artefakty nevyčíslitelné hodnoty.

Hra je postavena na hledání předmětů, které představuje vzhledem k chaosu způsobeným zemětřesením opravdovou výzvu. Kombinuje i prvky z Adventur – tedy nacházení řešení pomocí správného používání předmětů v pravou chvíli. Užijete si také zajímavé logické mezihry, například správné skládání obrazu a podobně.

Hledání předmětů je potom rozděleno na klasické objevování předmětů ze seznamu a na nalezení určitého počtu stejných předmětů – mince, kosti a další. Zároveň jste bodování za efektivitu – započítává se váš čas nutný k odhalení předmětů, používání nápovědy a počet kliknutí.

Hra Escape the Museum představuje příjemnou oddechovou záležitost, hádanky jsou vyvážené, nicméně počítejte s tím, že občas některá potrápí vaše mozkové závity, než naleznete správné řešení, které je nutné pro další postup ve hře. Hru podtrhuje atraktivní grafika a kvalitní zvuky a hudba, které podtrhují skvělou atmosféru. Potěší i délka hry, která je vůči ostatním herním titulům tohoto žánru nadprůměrná.

Ovládání

V počátečních úrovních věnujte pozornost zobrazované nápovědě, která postupně vysvětlí základní funkce hry a ovládání.

Plná verze hry:

  • 60 úrovní hledání objektů
  • 25 hádanek
  • Zajímavý příběh
  • Hra v češtině (obsahuje originální dabing v anglickém jazyce s českými titulky)

Systémové požadavky

Před zakoupením hry doporučujeme vyzkoušet 60 minut zdarma. Windows 98/ME/2000/XP/Vista, 700 MHz procesor, 1024 MB RAM, DirectX 8, 100 MB volného místa na disku.

Těm co se líbí Escape the Museum, se líbí také

Aby bylo prohlížení těchto stránek co nejpohodlnější, používáme jako většina webů cookies. Soubory cookie slouží k vyhodnocení vašeho brouzdání po našich stránkách a pomáhají nám je vylepšovat. Dále vám díky nim můžeme zde nebo na jiných webech i sociálních sítích ukazovat reklamní nabídku, která by vás mohla zajímat.
×
Vyberte měnu:
2.   E-MAIL

Váš e-mail, na který zašleme odkaz na hru ke stažení:

Pro jistotu, prosím, ještě jednou opište:

Předvyplnili jsme e-mail z Vašeho profilu. Pokud chcete odkaz na hru zaslat na jiný e-mail, změňte ho výše.

2.   PRO UŽIVATELE


2.   PLATEBNÍ METODA
×
Vyber dárek Jak na to? ×
1.   PRO KOHO


Uživatel nenalezen. Zkus zadat jeho/její e-mail.

E-mail toho, komu chcete dát dárek:

Pro jistotu, prosím, ještě jednou opište:

2.   DÁREK
3.   NAPIŠ VZKAZ

V následujícím kroku budeš moct vybrat konkrétní produkt.

:

od   

Vzkazuje ti:

 Kecálek
Nahrává se...