Zbloudilé duše: Ukradené vzpomínky

Popis

Vydej se na tajemnou cestu do temného, hororového světa a odhal děsivé tajemství, které skrývají zdi starého sirotčince. Sběratelská edice.

Hra Zbloudilé Duše je velice zajímavou Adventurou, kterou si vychutnají všichni ti, kteří mají rádi napětí a tajemno. Vžiješ se do role Daniely Huntové, pátrající po svém manželovi, který jednoho večera za záhadných okolností zmizel. Ihned poté se roztáčí kolotoč záhadných událostí. V jeho středu se nalézá Daniela, která pomalu začíná rozplétat klubko záhad a objevovat souvislosti mezi zmizením svého manžela a starým sirotčincem. Daniela pomalu odkrývá minulost a nalézá stopy, které ji neomylně vedou na místo dávného, děsivého tajemství…

Celá hra je založena na logickém řešení hádanek a zapeklitých situací prostřednictvím hledání předmětů a používání těch správných věcí na správných místech.

Při prozkoumávání okolí a hledání předmětů v nepřehledných koutech a lokacích vždy nalezneš nějakou věc, která je nutná pro tvůj další postup. Často však čas na její použití přijde až později, budeš proto muset procházet herní lokace a zase se vracet na místa, kde ještě nebyly splněny všechny úkoly. Naštěstí je zde přehledná mapa, která ti ukáže, jaká místa je třeba ještě vyřešit. Většinou budeš řešit dva až pět úkolů najednou. Některé se zdají být neodkladné, ale nenech se zmást, k jejich vyřešení často potřebuješ splnit řadu dalších dílčích úkolů, které ti mohou zabrat i několik desítek minut (například hořící schodiště v domě). Není proto nutné se stresovat, místo toho pozorně odkrývej všechny stopy, soustřeď se na řešení problémů a užívej si tajemnou atmosféru hry.

Nezbývá tedy nic jiného, než počkat až se setmí, zkontrolovat, zda se někdo neschovává pod tvou postelí, zhasnout světla, pohodlně se usadit a vžít se do tajemného příběhu Zbloudilých duší.

Pozor! Vzhledem k velikosti hry může stažení trvat okolo 15 minut.

Toto je speciální vydání sběratelské edice, jež je nabitá bonusovým obsahem, který se ve standardní verzi nenachází.

Aktivace plné verze hry

Pro získání aktivačního kódu odešlete 2x SMS ve tvaru HRA SMS na číslo 903 11 99. Po odeslání druhé SMS obdržíte aktivační kód pro hru. Cena za každou SMS je 99,-Kč včetně DPH. Celková cena za hru je 198,-Kč včetně DPH.
 1. Spusťte hru Zbloudilé duše: Ukradené vzpomínky Sběratelská edice a klikněte na tlačítko "HRÁT BEZ OMEZENÍ".
 2. Napište obdržený aktivační kód do textového pole.
 3. Klikněte na tlačítko "AKTIVOVAT"

Uvedené kroky ti odemknou plnou verzi hry. Přejeme příjemnou zábavu!

Systémové požadavky

Před zakoupením hry doporučujeme vyzkoušet 60 minut zdarma. Windows 98/ME/2000/XP/Vista/Win 7, 1 Ghz procesor, 1024 MB RAM, DirectX 8, 500 MB volného místa na disku.

Těm co se líbí Zbloudilé duše: Ukradené vzpomínky, se líbí také

 • Zbloudilé duše: Ukradené vzpomínkyZbloudilé duše: Ukradené vzpomínky…

  Přidáno: před 9 lety

  Vydej se na tajemnou cestu do temného, hororového světa a odhal děsivé tajemství, které skrývají zdi starého sirotčince.

 • Zbloudilé dušeZbloudilé duše

  Přidáno: před 11 lety

  Vydej se na tajemnou cestu do temného, hororového světa a odhal děsivé tajemství, které skrývají zdi starého sirotčince.

 • Zakázaná Tajemství: Město MimozemšťanůZakázaná Tajemství: Město Mimozemš…

  Přidáno: před 9 lety

  Sběratelská edice! Vyšetřuj podivné události v tajemném městě Fort Nightingale!

 • Dům u jezera: Děti ticha Dům u jezera: Děti ticha

  Přidáno: před 9 lety

  Sběratelská edice! Starý dům u jezera skrývá více než pár zapomenutých věcí po předešlé rodině. Odhal jeho děsivé tajemství!

 • Záhada: Duchů z Maple Creek Záhada: Duchů z Maple Creek

  Přidáno: před 9 lety

  Sběratelská edice! Vypátrej unesenou dívku a zachraň sám sebe ve hře Záhada duchů z Maple Creek.

 • Noční můra z hlubin: Prokleté srdceNoční můra z hlubin: Prokleté srdc…

  Přidáno: před 9 lety

  Sběratelská edice! Jdi po stopách nemrtvého piráta, který unesl tvou dceru. Procestuj strašidelná moře a odhal tajemství z minulosti!

Aby bylo prohlížení těchto stránek co nejpohodlnější, používáme jako většina webů cookies. Soubory cookie slouží k vyhodnocení vašeho brouzdání po našich stránkách a pomáhají nám je vylepšovat. Dále vám díky nim můžeme zde nebo na jiných webech i sociálních sítích ukazovat reklamní nabídku, která by vás mohla zajímat.
×
Vyberte měnu:
2.   E-MAIL

Váš e-mail, na který zašleme odkaz na hru ke stažení:

Pro jistotu, prosím, ještě jednou opište:

Předvyplnili jsme e-mail z Vašeho profilu. Pokud chcete odkaz na hru zaslat na jiný e-mail, změňte ho výše.

2.   PRO UŽIVATELE


2.   PLATEBNÍ METODA
×
Vyber dárek Jak na to? ×
1.   PRO KOHO


Uživatel nenalezen. Zkus zadat jeho/její e-mail.

E-mail toho, komu chcete dát dárek:

Pro jistotu, prosím, ještě jednou opište:

2.   DÁREK
3.   NAPIŠ VZKAZ

V následujícím kroku budeš moct vybrat konkrétní produkt.

:

od   

Vzkazuje ti:

 Kecálek
Nahrává se...