Hráčů online: 0 denně: 133

Přidáno: před 13 lety Od: Geewa

Nálepky: Deskové, Pro dospělé, Flash, Klasika, Ligové, Karetní hry, Poker, Pro více hráčů

Strip Poker

Popis

Cílem hry je obehrát soupeře o všechny jeho žetony a odhalit tak jeho postavičku. Hraje se podle pravidel klasického Five Card Draw pokeru. Hra probíhá v několikakolech. V každém herním kole je oběma hráčům rozdáno pět karet. Po povinné sázce následují první sázky, během nichž mají obě strany možnost jednou navýšit. Po dorovnání prvních sázek přichází na řadu výměna karet – vyměnit lze libovolný počet karet (0–5). Stejným způsobem jako první sázky následně probíhají sázky druhé. Po jejich dorovnání dochází k odkrytí karet a vypořádání sázek. Vítězem kola se stává hráč s lepší kombinací karet (viz bodování).

Výše povinné sázky je v prvním kole 1 žeton; maximální možné navýšení je 5 žetonů. Obě hodnoty se s každým dalším herním kolem zvyšují o jednotku, takže např. v druhém kole je povinná sázka 2 žetony a maximální možné navýšení 6 žetonů.

Během obou sázek může hráč složit karty. Herní kolo tím předčasně končí.

Upozornění: Postavičky se ve hře nikdy úplně nesvléknou.

Ovládání

Sázení žetonů se provádí prostřednictvím tlačítek Přisadit (>) a Odebrat (<) vlevo od sázkového stolu. Jedním kliknutím na tlačítko se přisadí / odebere tolik žetonů, jaké je číslo aktuálního kola – např. ve třetím kole se tedy sází / odebírá po třech žetonech. Sází-li hráč jako druhý v pořadí, dojde nejprve k dorovnání soupeřovy sázky. Dvojím kliknutím na tlačítko Vsadit žeton (>) je možné vsadit maximální přípustnou sázku pro daný tah; dvojím kliknutím na tlačítko Odebrat žeton (<) pak dojde k odebrání všech aktuálně vsazených žetonů.
Při výměně karet hráč kliknutím označí karty, jež se mají vyměnit. Karty určené na výměnu se otočí rubem navrch.
Jak při sázení, tak i pří výměně karet je nutné odeslat tah stisknutím zeleného tlačítka Hrát dál v pravé dolní části aplikace. Růžové tlačítko vlevo dole slouží k složení karet.
Černé tlačítko nápověda (?) dole uprostřed zobrazí přehled výherních kombinací, přičemž pořadí aktuálního listu hráče je označeno žlutým kroužkem.

Bodování

Na konci každého herního kola se u každého z hráčů vybere 5 karet tvořících nejlepších kombinaci a tyto kombinace se porovnají podle následujícího pořadí:Royal Flush - královská flush, nejvyšší možná kombinace. Eso, K, Q, J a 10 jedné barvy.Straight Flush - čistá flush, neboli pět po sobě jdoucích karet jedné barvy.Four of a Kind - čtveřice, čtyři karty stejné hodnoty.Full House - trojice a pár dohromady. První se započítává trojice.Flush - pět karet stejné barvy. Pravděpodobnost této kombinace je 1 / 510.Straight - postupka, pět karet v libovolných barvách, jejichž hodnoty však následují po sobě.Three of a Kind - trojice, tři karty stejné hodnoty.Two Pairs - dva páry, dvě a dvě karty stejné hodnoty.One Pair - jeden pár, dvě karty stejné hodnoty.High Card - nejvyšší karta, přináší vítězství, pokud nelze stanovit vítěze na základě výše popsaných kombinací.

Těm co se líbí Strip Poker, se líbí také

 • PršíPrší - 81 Hráčů online

  Přidáno: před 15 lety

  Dokaž, že jsi dobrý karbaník v partičce karet. Co že se hraje? Prší:-)

 • KulečníkKulečník - 5 Hráčů online

  Přidáno: před 13 lety

  Klasický hospodský kulečník s dírami. Vyhrává ten, kdo první vnoří 7 koulí a černou do kapes. pool

 • PiškvorkyPiškvorky - 4 Hráčů online

  Přidáno: před 15 lety

  Kdo by neznal klasické piškvorky, geniálně jednoduchá a zábavná hra. Tak vyzvi soupeře a dokaž, že jsi lepší.

 • Slovní fotbalSlovní fotbal - 252 Hráčů online

  Přidáno: před 14 lety

  Nejhranější hra českého internetu, která prověří tvou slovní zásobu. Nastřílej soupeři co nejvíce branek v této skvělé hře.

 • HorolezciHorolezci - 21 Hráčů online

  Přidáno: před 12 lety

  Odhal slavný výrok a zdolej vrchol jako první aneb Šibenice trošku jinak.

 • Kris KrosKris Kros - 153 Hráčů online

  Přidáno: před 15 lety

  Cílem hry je umístit postupně písmena ze sáčku do herního plánu tak, aby vytvořila slova s co nejvyšší bodovou hodnotou.

Aby bylo prohlížení těchto stránek co nejpohodlnější, používáme jako většina webů cookies. Soubory cookie slouží k vyhodnocení vašeho brouzdání po našich stránkách a pomáhají nám je vylepšovat. Dále vám díky nim můžeme zde nebo na jiných webech i sociálních sítích ukazovat reklamní nabídku, která by vás mohla zajímat.
×
Vyberte měnu:
2.   E-MAIL

Váš e-mail, na který zašleme odkaz na hru ke stažení:

Pro jistotu, prosím, ještě jednou opište:

Předvyplnili jsme e-mail z Vašeho profilu. Pokud chcete odkaz na hru zaslat na jiný e-mail, změňte ho výše.

2.   PRO UŽIVATELE


2.   PLATEBNÍ METODA
×
Vyber dárek Jak na to? ×
1.   PRO KOHO


Uživatel nenalezen. Zkus zadat jeho/její e-mail.

E-mail toho, komu chcete dát dárek:

Pro jistotu, prosím, ještě jednou opište:

2.   DÁREK
3.   NAPIŠ VZKAZ

V následujícím kroku budeš moct vybrat konkrétní produkt.

:

od   

Vzkazuje ti:

 Kecálek
Nahrává se...