Encyklopedie Kouzel: Příběh První

Popis

Vydej se na dobrodružnou cestu na magická místa po celém světě, vyřeš hádanky a spletité hlavolamy a zastav nebezpečí, které hrozí tajemné Akademii Kouzel!

Příběh začíná v okamžiku, kdy Catherine, nejlepší studentka Akademie Kouzel dostane do rukou záhadný dopis.  Ten obsahuje souřadnice a zaklínadla, díky kterým se teleportuje na tajemné místo uprostřed amazonské džungle. Po vyřešení několika hádanek a úkolů se Catherine dozvídá, že Akademii Kouzel hrozí velké nebezpečí v podobě velkého zla, které se pomalu začalo probouzet na svět. Neváhá ani chvilku a vydává se na dobrodružnou cestu po tajemných místech celého světa s jediným cílem – zastavit hrozící nebezpečí. V cestě ji ovšem stojí celá řada hádanek a hlavolamů, které je nutné nejdříve vyřešit!

Hra Encyklopedie Kouzel: Příběh První potěší všechny příznivce adventur zaměřených na hledání předmětů. Přichází však s originálním konceptem: tentokrát nebude vaším úkolem hledat desítky předmětů v každé lokaci, ale pouze několik předmětů, rozložených na malé části a důmyslně schovaných v nepřehledných lokacích. Po složení jednotlivých částí je potom nutné tyto předměty použít ve správnou chvíli na správných místech. Například po nalezení všech částí kladiva jej lze použít na rozbití džbánu, který ukrývá další předmět nutný pro váš další postup. Občas se může stát, že předmět najde své uplatnění v jiné lokaci, než ve které jste jej nalezli. V jednu chvíli tak budete cestovat mezi dvěma až třemi lokacemi a to činí hru ještě zajímavější.

Hledané části předmětů jsou v lokacích důmyslně ukryty, naštěstí je tu ale po ruce nápověda, která dokáže s odhalením předmětu poradit. Nic ovšem není zadarmo a nápovědu je proto nutné nejdříve odemknout ve speciální mezihře.

Kromě hledání předmětů na vás čekají i důmyslné hlavolamy, které někdy představují skutečný oříšek, ale pro zkušené hráče jistě nebudou znamenat zásadní problém.

Shrnuto a podtrženo, Encyklopedie Kouzel je skvělou adventurou, nabízející řadu povedených hádanek a rébusů. Na začátku hry na vás čeká přehledný tutoriál, který vám přehledně vysvětlí základní funkce a poradí jak začít. Vyzkoušejte 60 minut zdarma a posuďte sami!

Aktivace plné verze hry

Pro získání aktivačního kódu pošli SMS ve tvaru HRA EZ na číslo 903 11 99. Obratem obdržíš aktivační kód pro hru. Cena SMS je 99,-Kč včetně DPH.

 1. Spusť hru Encyklopedie Kouzel: Příběh První a klikni na tlačítko "HRÁT BEZ OMEZENÍ".
 2. Napiš obdržený aktivační kód do textového pole.
 3. Klikni na tlačítko "AKTIVOVAT"

Uvedené kroky ti odemknou plnou verzi hry. Přejeme příjemnou zábavu!

Systémové požadavky

Před zakoupením hry doporučujeme vyzkoušet 60 minut zdarma. Windows 98/ME/2000/XP/Vista/Win 7, 1 Ghz procesor, 1024 MB RAM, DirectX 8, 500 MB volného místa na disku.

Těm co se líbí Encyklopedie Kouzel: Příběh První, se líbí také

 • Zbloudilé dušeZbloudilé duše

  Přidáno: před 8 lety

  Vydej se na tajemnou cestu do temného, hororového světa a odhal děsivé tajemství, které skrývají zdi starého sirotčince.

 • Princezna Isabela: Prokletí ČarodějnicePrincezna Isabela: Prokletí Čarodě…

  Přidáno: před 9 lety

  Dokážeš prolomit kletbu temné čarodějnice a zachránit královskou rodinu v nové hře ke stažení?

 • Sekce 42: Tajemství DevítiSekce 42: Tajemství Devíti

  Přidáno: před 9 lety

  Vstupte do Sekce 42 – tajné vládní organizace vyšetřující projevy paranormálních aktivit na Zemi. Plná hra ke stažení v češtině!

 • AquitaniaAquitania

  Přidáno: před 9 lety

  Vydej se za dobrodružstvím do kouzelné země Aquitanie. Podaří se ti nalézt všechny ztracené artefakty?

 • Farm Frenzy 3: MadagaskarFarm Frenzy 3: Madagaskar

  Přidáno: před 9 lety

  Poznej kouzlo exotického ostrova Madagaskar v dalším díle oblíbené farmářské série Farm Frenzy!

 • The Treasures of Montezuma 2The Treasures of Montezuma 2

  Přidáno: před 9 lety

  Vyprav se do amazonské džungle a objev poklad vládce Montezumy ve vynikající spojovačce ke stažení!

Aby bylo prohlížení těchto stránek co nejpohodlnější, používáme jako většina webů cookies. Soubory cookie slouží k vyhodnocení vašeho brouzdání po našich stránkách a pomáhají nám je vylepšovat. Dále vám díky nim můžeme zde nebo na jiných webech i sociálních sítích ukazovat reklamní nabídku, která by vás mohla zajímat.
×
Vyberte měnu:
2.   E-MAIL

Váš e-mail, na který zašleme odkaz na hru ke stažení:

Pro jistotu, prosím, ještě jednou opište:

Předvyplnili jsme e-mail z Vašeho profilu. Pokud chcete odkaz na hru zaslat na jiný e-mail, změňte ho výše.

2.   PRO UŽIVATELE


2.   PLATEBNÍ METODA
×
Vyber dárek Jak na to? ×
1.   PRO KOHO


Uživatel nenalezen. Zkus zadat jeho/její e-mail.

E-mail toho, komu chcete dát dárek:

Pro jistotu, prosím, ještě jednou opište:

2.   DÁREK
3.   NAPIŠ VZKAZ

V následujícím kroku budeš moct vybrat konkrétní produkt.

:

od   

Vzkazuje ti:

 Kecálek
Nahrává se...